War Thunder Resmi Olarak Çıkışını Yaptı War Thunder Resmi Olarak Çıkışını Yaptı
Gaijin Entertainment'ın sevilen oyunu War Thunder yayınlanan yeni güncellemesi, Way of the Samurai ile resmi çıkışını gerçekleştirdi. War Thunder Resmi Olarak Çıkışını Yaptı

Gaijin Entertainment, War Thunder oyunu için Way of the Samurai güncellemesini duyurdu. Bu güncelleme ile birlikte oyun açık beta sürecinden çıkıp resmi olarak çıkışını yaptı. Kapalı ve açık beta sürecindeki tüm ulusların uçak ve tankları oyunun tam sürümünde yer almaya devam edecek.

Gaijin Entertainment’ın yaratıcı yönetmeni Kirili Yudintsev, oyunun çıkışı ile ilgili şu açıklamaları yaptı; “Önemli geliştirmelerden sonra oyun resmi çıkışını yapmaya hazır. 2012 yılında War Thunder için yaptığımız tüm planlar tamamlanmış durumda. Bu saatten sonra oyuncularımızın, daha gerçekçi ve geniş çaplı bir savaş simülasyonu deneyimi yaşayabilmeleri için oyuna yeni içerikler ve geliştirmeler eklemeye odaklanacağız.”

Oyunun aynı zamanda çıkış yaması olan “Way of the Samurai” güncellemesi, hafif ve orta ağırlıktaki 30 adet yeni tankı oyuna ekledi. Ayrıca yerde geçen savaşlar için “Abandoned Factory” ve “38th Parallel” adında iki yeni harita da oyunda yerini aldı. Güncellemenin en büyük özelliği ise tüm uçaklar için tamamen çalışan ölçü aletleri ve göstergeler içeren üç boyutlu kokpitler.

Güncelleme fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şirket ayrıca oyunun çıkışını belli etkinlikler ve ödüllerle kutluyor. Yeni yıla kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncular “Progression Booster” ile ödüllendirilecek. Bu süreçte ayrıca oyuncular, yılbaşı etkinliklerinde özel araçlar ve diğer içerikleri ücretsiz açabilecekler.

Dell, XPS 15’lerini Kaby Lake ve Pascal’la Güçlendiriyor