Warface’e Beş Yeni Harita Warface’e Beş Yeni Harita
Ücretsiz olarak oynayabildiğimiz Warface, Ebedi Gökyüzü Operasyonu güncellemesiyle yepyeni beş PvE haritasını getiriyor. Afrika savaş alanında beş farklı PVE haritasını duyuran Warface, Blackwood’u ziyaret... Warface’e Beş Yeni Harita

Ücretsiz olarak oynayabildiğimiz Warface, Ebedi Gökyüzü Operasyonu güncellemesiyle yepyeni beş PvE haritasını getiriyor.

Afrika savaş alanında beş farklı PVE haritasını duyuran Warface, Blackwood’u ziyaret etmemizi sağlayacak. Yeni düşmanlar, ortamlar ve yeni zorluklarla FPS oyunumuz, aksiyonu bir üst noktaya çıkartıyor.

Oyuna aynı zamanda Gedik isimli yeni bir PvP haritası da eklendi. Bu PvP haritamız, beş PvE haritasının aksine Sibirya’nın buzlu bölgesinde geçiyor. Savunmadayken bazı yolları kapatmalı, saldırı anındayken ise kapıları patlatmalıyız.

Fragtist WarfaceCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.