Kategoriler

Wargaming.net Liginin Finalistleri Açıklandı

Wargaming’in Varşova’da düzenlenecek Büyük Finalleri’nde yarışacak 12 elit takım belli oldu ve listeler resmi sitede yayınlandı.

Kendi ülkelerinin en iyileri olan bu takımlar çok yakında şampiyonluk için kıyasıya bir yarışa girecekler. Finallerde Avrupa’yı Virtus.PRO ve Schoolbus temsil ederken, Reforn ve YaTo Çin adına katılıyor. Çin’le birlikte Asya bölgesinden katılan iki takım daha var: ELONG ve ARETE. Rusya adına mücadele edecek takımlar Natus Vincereve ve HellRasiers olurken Kuzey Amerika’dan da RUlette ve eLevate yarışıyor olacak. Gösterdikleri üstün başarı ve sağlam oyun teknikleri nedeniyle finallere katılmaya hak kazanan isimler ise Kazna Kru ve Santa Claus and Six Deers oldu.

Fragtist WGL_Assets_Seeding_Results

 

Wargaming.net Ligi’nin resmi Twitch hesabından 2 Nisan Perşembe günü canlı yayınlanan çekiliş sonunda, karşı karşıya gelecek takımlar 4 ayrı grupta yukarıdaki şekilde yerleştiler.
lk gün mücadeleler yukardaki gruplar arasında geçecek ve ikinci güne gelindiğinde geriye 8 takım kalmış olacak. Ardındanher grubun en iyi iki takımı eleme turlarına başlayacak ve çeyrek final, yarı final derken nihayet finale yükselmek için karşı karşıya gelecek.
Oyuncular tüm maçların detaylarına ve saatlerine Büyük Finallerin resmi sitesinden ulaşabilir, kimin şampiyon olacağı konusundaki öngörülerini paylaşabilirler. Sitede aynı zamanda takımlar, EXPO XXI merkezi ve internet üzerinden maçların takip edilebileceği mecralar hakkında bilgiler de yayınlanıyor olacak.
Görüntülenmeler:
5
İlgili etiketler:
·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC · World of Tanks