Wargaming, World of Tanks 2015 Şampiyonası’ndaydık! Wargaming, World of Tanks 2015 Şampiyonası’ndaydık!
World of Tanks'in Büyük Finalleri'nden Varşova'dan herkese selamlar! The Grand Finals 2015, yüzlerce World of Tanks oyuncusunu bir araya getirmiş ve bizi de eğlencenin... Wargaming, World of Tanks 2015 Şampiyonası’ndaydık!

World of Tanks’in Büyük Finalleri’nden Varşova’dan herkese selamlar! Geçtiğimiz haftalarda büyük bir şov eşliğinde veda ettiğimiz Wargaming The Grand Finals 2015, yüzlerce World of Tanks oyuncusunu bir araya getirmiş ve bizi de eğlencenin ortasına atıvermişti. Şimdi sizlerle beklenen “o” videoları paylaşıyoruz!

Büyük eSpor etkinliklerinin yanına eklenen ve birçok oyuncunun da severek takip ettiği World of Tanks’in finallerine 270 civarında uluslararası basın misafir edildi. Bunların yanında çok önemli eSpor takımları arasında kıyasıya mücadele yaşanırken, Wargaming bu turnuvaya tam 45 milyon dolar’lık yatırım yapmış durumdaydı.

Bizi takip etmeyi unutmayın!

► YouTube: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Facebook: https://www.youtube.com/user/Fragtist
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.