Warhammer 40.000 Dawn of War III Dünya ile Aynı Anda Voidu’da Warhammer 40.000 Dawn of War III Dünya ile Aynı Anda Voidu’da
Warhammer 40.000 Dawn of War serisinin yeni bölümü Dawn of War III, Dünya ile aynı anda Voidu kataloğunda yerini aldı. Warhammer 40.000 Dawn of War III Dünya ile Aynı Anda Voidu’da

Global anlamda çok sevilen ve şimdiye kadar strateji kategorisinde en çok sevilen oyun olan Warhammer 40.000 Dawn of War serisinin yeni bölümü Dawn of War III, Dünya ile aynı anda Voidu kataloğunda yerini aldı.

Dünya çapında çok sevilen ve en çok tercih edilen strateji oyunlarından biri olan serinin yeni bölümü nihayet karşımızda. Warhammer 40K serisinin o bilindik atmosferi ve sert oynanışı, bu bölümde de oldukça güçlü bir yer tutuyor. Ork, Space Marine ve Eldar fraksiyonlarından birini seçip, amansız rakiplere karşı zafer kazanmak bu oyunda hiç kolay bir durum değil. Acheron’un gizem dolu dünyasında bulunan yıkıcı bir silah ve onu ele geçirmek için fraksiyonlar arasında kıyasıya bir şiddet ve heyecan sizi bekliyor.

Warhammer 40K – Dawn of War III’ü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Warhammer 4000: Space Wolf Erken Erişim İncelemesi

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.