Wasteland 2 Türkçe Oluyor Wasteland 2 Türkçe Oluyor
Son zamanlarda bolca gördüğümüz Türkçe oyunlar arasına bir yenisi daha ekleniyor. Wasteland 2’ye yakında Türkçe dil seçeneği de eklenecek. The Elder Scrolls V: Skyrim ve... Wasteland 2 Türkçe Oluyor

Son zamanlarda bolca gördüğümüz Türkçe oyunlar arasına bir yenisi daha ekleniyor. Wasteland 2’ye yakında Türkçe dil seçeneği de eklenecek.

The Elder Scrolls V: Skyrim ve Tomb Raider’ın çevirilerinde yer alan Cem Filiz‘in kurduğu Crewals isimli oyun ekibi, ilk resmi çevirisinden sonra şimdi de ikinci oyununu çevirmeye başladı. Sadece resmi çeviriler yapacak olan Crewals ekibinin çevirileri güncellemeler ile otomatik olarak oyunlara eklenecek.

İlk olarak Neverending Nightmares isimli oyunu Türkçe’ye çeviren Crewals, şimdi de Wasteland 2’yi çevirmekte. Çeviriler tamamlanır tamamlanmaz bir güncelleme ile eklenecek olan Türkçe dil seçeneği sayesinde oyunu ana dilimizde oynama imkanımız olacak. Sadece altyazı çevirileri yapacak olan ekip herhangi bir dublaj çalışmalarında bulunmayacaklar. İlerleyen zamanlarda daha büyük oyunları çevirecek olan Crewals ekibinin ilk çevirdiği oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.