Watch Dogs Legion Online Co-Op Modu Ertelendi Watch Dogs Legion Online Co-Op Modu Ertelendi
(Haber Bülteni) Watch Dogs Legion online co-op modunun çıkış tarihi için ,tüm platformlarda, 9 Mart 2021 tarihi verilmişti. Ancak oyunda oluşan bir takım sorunlar... Watch Dogs Legion Online Co-Op Modu Ertelendi

(Haber Bülteni)

Watch Dogs Legion online co-op modunun çıkış tarihi için ,tüm platformlarda, 9 Mart 2021 tarihi verilmişti. Ancak oyunda oluşan bir takım sorunlar nedeniyle PC kullanıcılarının bir süre daha beklemesi gerektiği ortaya çıktı.

Ubisoft, erteleme ile ilgili duyurusunu Twitter üzerinden yaptı. Buna göre, oyunun PC versiyonunun belirli GPU’larda çökmesi söz konusu. Sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmek ve çözmek için zamana ihtiyacı olduğunu belirten firma, halihazırda yeni bir tarih veremiyor. Diğer taraftan, oyunun online co-op modu PlayStation, Xbox ve Stadia platformları için halen 9 Mart’ta çıkacak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.