We Happy Few’dan Yeni Bir Fragman Geldi! We Happy Few’dan Yeni Bir Fragman Geldi!
Epeydir erken erişim sürecinde olan We Happy Few için yeni bir fragman yayımlandı. Ayrıntılar haberimizde. We Happy Few’dan Yeni Bir Fragman Geldi!

Epeydir erken erişim sürecinde olan We Happy Few için yeni bir fragman yayımlandı. 5 buçuk dakikalık fragmanda oynanabilir karakterlerin yanı sıra oynanış mekanikleri de tanıtılıyor.

Oyunda 3 oynanabilir karakter yer alıyor. Bunlar Arthur Hastings, Sally Boyle ve Ollie Starkey. Arthur herkesin kafası güzel dolaştığı Wellington Wells şehrinden kaçıp kayıp kardeşini aramaya çalışıyor. Sally ise bir kimyager. Yani şehirde devamlı devriye atan polislere karşı oldukça deneysel silahları var. Ollie ise eski bir asker.

Karaktere göre oynanış tarzını da değiştirmek gerekecek oyunda. Örneğin Sally gizliliğe daha çok ağırlık veren bir karakterken Ollie daha saldırgan. Arthur ise ikisinin bir birleşimi gibi.

Aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanda karakterlerin yanı sıra oyundaki crafting, silah geliştirme, gizlilik ve yan görev mekanikleri de görülebiliyor. We Happy Few 10 Ağustos’ta tam sürümüyle PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak.

E3 2018: We Happy Few’dan Hikaye Fragmanı Geldi