We Need To Go Deeper ! We Need To Go Deeper !
Denizin derinliklerine , daha derinlere dalmamız lazım. Çok orjinal bir konusu olmasa da gerek çizimleri gerek oynanışı ile son derce etkileyici bir “roguelike” oyun... We Need To Go Deeper !

Denizin derinliklerine , daha derinlere dalmamız lazım.

Fragtist_WNTGD_1

Çok orjinal bir konusu olmasa da gerek çizimleri gerek oynanışı ile son derce etkileyici bir “roguelike” oyun “We Need To Go Deeper”.

Dev mürekkep balıkları, köpek balıkları ile savaşan Beatles Yellow Submarine görünümlü denizaltı içinde 2-4 oyunculu co-op görevler ile derinlerdeki hazinelere ulaşmaya çalışırken, hayatta kalmak için takım oyunu çok büyük önem kazanacak. Jules Verne’in “Denizler Altında 20,000 Fersah” kitabından oldukça etkilendiklerini belirten yapımcı Deli Interactive, 2015’den önce oyunu piyasaya sürebilmek için Greenlight’da destek beklediğini de ekledi. Bu arada “We Need To Go Deeper” cümlesinin, Inception filminin ardından interneti saran “meme” lerden biri olduğunu hatırlatmak isteriz.

Fragtist_WNTGD_2Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.