Western Digital Depolama Çözümlerinde Çığır Açan Yeni Ürünlerini Tanıttı Western Digital Depolama Çözümlerinde Çığır Açan Yeni Ürünlerini Tanıttı
Western Digital yeni depolama ve yedekleme çözümlerini bir lansman etkinliğinde tanıttı. Detaylar haberimizde. Western Digital Depolama Çözümlerinde Çığır Açan Yeni Ürünlerini Tanıttı

Western Digital’in yeni depolama çözümleri tanıtıldı. Bunların arasında dijital içerik üzerinde gelişmiş denetim sunan WD My Cloud Home, iPhone içeriklerine sorunsuz yedekleme sağlayan SanDisk iXpand Base var. Ayrıca dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı olan SanDisk Ultra 400GB mSD de bulunuyor.

SanDisk Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, şunları söyledi: “Depolama çözümleri alanında değişim yaratan ürünlere odaklanarak tüketicilerin güvenle mobil merkezli bir yaşam sürmelerine destek oluyoruz. Müşterilerimizin tüm dosyalarını akıllı telefonlarından ve bilgisayar cihazlarından saklamalarına yardımcı olmak için en yüksek kapasiteli ve en güvenli depolama alanları üretiyoruz.”

Western Digital, evdeki Wi-Fi yönlendiricisine doğrudan entegre olan WD My Cloud Home ile kullanıcıların tüm dijital içeriği tek bir merkezi yerde muhafaza etmesini sağlıyor. Bu cihaz sayesinde kullanıcılar en değerli anılarını evlerinin güvenliğinde saklayabiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar tüm içerikleri otomatik olarak yedekleyebiliyor. Cihazlarına telefonlarından, tabletlerinden, bilgisayarlarından ve harici depolama aygıtlarından erişebiliyor. Yani internet bağlantısının olduğu her yerden My Cloud Home cihazına kaydedilen videoları aktarabiliyor.

SanDisk iXpand Base ise iPhone için geliştirildi. Cihaz, telefon şarj modunda tutulduğu sırada içerikleri otomatik olarak yedekleyebiliyor. Böylece kullanıcıların telefon belleğini kaybetme endişesini ortadan kaldırıyor. 15W’lık güçle hızlı şarj sağlıyor iXpand Base. Bu sayede kullanıcılar iPhone’u her şarj ettiğinde, dosyalarını orijinal kalitesinde otomatik olarak yedekleyebiliyor.

Western Digital, 200GB’lık rekor kıran SanDisk Ultra microSDXC kartını iki yıl önce piyasaya sürmüştü. Şimdi de kapasiteyi aynı küçük form faktöründe iki katına çıkardı. Mobil cihazlarda kullanılan dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı 400GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I artık. Kart, günümüzün mobil merkezli yaşam tarzının taleplerine ayak uyduruyor. Tüketicilere depolama alanı sınırlamaları hakkında endişe duymadan fotoğraf ve videoları kaydetme ve paylaşma özgürlüğü sunuyor.

Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için ideal olan dünyanın en yüksek kapasiteli kartı 40 saate kadar Full HD video alabiliyor ve üstün performans sunmak için 100MB/s’ye kadar süper hızlı aktarım sunuyor. Bu aktarım hızında, tüketiciler dakikada 1.200 fotoğraf aktarabilir.  Ayrıca, 400GB SanDisk Ultra microSD kartı A1 App Performans Sınıfı şartnamesine de uygun. Bu da kartın uygulamaları daha hızlı yükleyebileceği anlamına geliyor.

Western Digital’den 12 TB Kapasiteli Yeni WD Gold Modelleri!