Wolfenstein : New Order. Wolfenstein : New Order.
1981 yılında başlayan Wolfenstein macerası son versiyonu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Serinin 8. Oyunu olacak olan Wolfenstein : Yeni Düzen (New Order) günümüz popüler... Wolfenstein : New Order.

1981 yılında başlayan Wolfenstein macerası son versiyonu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Serinin 8. Oyunu olacak olan Wolfenstein : Yeni Düzen (New Order) günümüz popüler oyunlarının aksine sadece tek kişilik oyuncu modu ile hazırlanıyor.Castle Wolfenstein ile hayatımıza giren ve Wolfenstein 3D ile kült oyun statüsüne ulaşan serinin yeni versiyonunda Naziler’in İkinci Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir dünya ve 1960 senesi konu edilmiş.Nazilerin çılgın icatları ve korkunç deneylerinin ürünleri ile savaşıyoruz.
Wolfenstein: Yeni Düzen’i ön siparariş verenler Doom 4’ün beta sürümünü test etme imkanı bulacaklar.

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.