Wolfteam’den Karne Hediyenizi Aldınız mı? Wolfteam’den Karne Hediyenizi Aldınız mı?
Wolfteam oyuncuları iyi bilir rütbe ne demektir. Her bir Kurt, en kral hareketlerini sergileyerek bir üst rütbeye ulaşmak için varını yoğunu ortaya koyar. Wolfteam’den Karne Hediyenizi Aldınız mı?

Wolfteam oyuncuları çok iyi bilir rütbe ne demektir. Her bir Kurt, en kral hareketlerini sergileyerek bir üst rütbeye ulaşmak için varını yoğunu ortaya koyar.

Kıdemli Yüzbaşı etkinliğiyle Wolfteam’da bileğine güvenen herkes Kıdemli Yüzbaşı rütbesine ulaşıyor; tabii bir şartla, erkekçe dövüşerek! 19 Temmuz Cuma gününe kadar sürecek bu etkinlikte Wolfteam’e yeni katılanlar da rütbeli olmanın ne demek olduğunu öğrenecek. Killcount’larda en üste çıkmak, en beğenilen klanlara girebilmek istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.

Detaylı bilgi için http://joy.ac/4fHI

Karne hediyeleri bununla da bitmiyor!

%300 ekstra gelişim puanı da bu ay Wolfteam’de. Gelişim puanıyla neler yapabileceğinizi anlatmamıza gerek yok diye düşünüyoruz. Katılım etkinliği ile, her gün erkekçe dövüşmekten kaçmayan Kurtlara özel günlük hediyeler de düşünüldü. Oyunun dinamiğini günlük eşya ile hızlandıran bu etkinlik, özellikle hardcore oyuncular için düzenlendi.

13 Haziran Cumartesi gününe özel etkinliklerle ise oyuna giren oyuncular 50’den fazla hediye ile de buluşuyor. Detaylı bilgi için http://joy.ac/4fHH

Görünüşe göre Wolfteam, okulların kapanmasıyla oyunculara hem oyun kurgusunu ve dinamiğini canlandıran etkinliklerle farklı içerikler sağlıyor hem de oynamayı daha eğlenceli bir hale getiren hediyelerle kıyak yapıyor. Ayrıca aldığımız bir duyuma göre çok yakında yeni yama içeriğinin duyurusunu da geçeceklermiş. Bu da bizden size kıyak olsun…

Fragtist Wolfteam (2) Fragtist Wolfteam (3)

-Basın BülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.