Kategoriler

World of Tanks Xbox 360 Sürümüne Tank Hanedanı Geliyor

Wargaming bugün yaptığı bir duyuruyla World of Tanks Xbox 360 sürümündeki ülkelere Çin’in eklendiğini açıkladı.

Wargaming bugün yaptığı bir duyuruyla World of Tanks’in Xbox 360 sürümündeki ülkelere Çin’in eklendiğini açıkladı. Tank Hanedanı şeklinde adlandırabileceğimiz Çin Teknoloji Ağacı, World of Tanks Xbox 360 sürümüne eklenen yedinci ülke olan Çin’in en kudretli tanklarından 20’sini beraberinde getirecek.

Oyuncular aralarında hafif sınıf bir tank olan Chi-Ha, heybetli orta sınıf Type T-34 ve önünde hiçbir şeyin duramayacağı kadar güçlü IS-2 ağır tankının da bulunduğu yepyeni Çin tanklarına komuta etme şansını elde edecekler. Bunun dışında muharebeye üç adet Premium tank da katılıyor. Hepsi de savaş alanında daha fazla tecrübe puanı sağlayacak tanklar sırasıyla; 8. seviye orta sınıf T-34-3, 8. seviye ağır sınıf 112 ve 6. seviye hafif sınıf Type 64 olacak.

Temmuz ayı aynı zamanda, oyun içi özel fırsatların, tecrübe puanı bonuslarının ve Freedom ile Liberté adlı iki tankın da yer alacağı “Dilediğince Oyna” ayı olacak. 8. seviye orta sınıf T26E4 SuperPershing’in özel kamuflaja sahip bir modeli olan Freedom, 1 Temmuz’dan itibaren kısa bir süreliğine satışta olacak. 10 Temmuz’da ise 8. seviye ağır sınıf FCM 50t Fransız tankı Liberté kısa bir süre için oyun mağazasındaki yerini alacak. Aldıkları tecrübe puanlarını katlamak isteyen oyuncuları ise 4 Temmuz günü 5x tecrübe puanı fırsatı bekliyor.

Xbox Live Gold üyeleri, World of Tanks Xbox 360 sürümünü ücretsiz olarak konsollarına indirebilirler. Ayrıca Xbox Live üyesi tüm oyuncular oyunu yedi gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirler.

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · World of Tanks