World of Tanks Xbox One X’in Gücünü Er Meydanına Taşıyor World of Tanks Xbox One X’in Gücünü Er Meydanına Taşıyor
Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla ücretsiz tarihi tank savaşları simülasyonu World of Tanks’in Xbox One X’te yerini aldığını duyurdu. World of Tanks Xbox One X’in Gücünü Er Meydanına Taşıyor

Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla ücretsiz tarihi tank savaşları simülasyonu World of Tanks’in Xbox One X’te yerini aldığını duyurdu.

World of Tanks konsollara ilk çıkarmasını 2014 yılında Xbox 360’ta gerçekleştirdi. O günden bu yana da sürekli olarak güncellenen yeni içerikler ve grafik iyileştirmelerle, oyuncuların artan beğenisini kazanmayı başardı. An itibariyle Xbox One X’in gücünü arkasına alan oyun, şimdiye kadarki en güçlü grafik desteğine sahip olarak 4K çözünürlükte ve yüksek dinamik aralıkta (HDR) oyun keyfini tankçılara sunmaya başlıyor. Çapraz platform desteğiyle Xbox One X’in oyun yelpazesinde yer alan World of Tanks, Xbox 360, Xbox One, Xbox One S ya da Xbox One X platformlarından oyuna bağlanan herkese birlikte oynama fırsatı vermekte.

Wargaming’in konsol sürümlerini geliştiren Chicago-Baltimore stüdyoları Kreatif Direktörü TJ Wagner, konuyla ilgili duygularını, “Oyunumuzu Xbox One X çıkar çıkmaz bu platformda oyuncularla buluşturabilmek bizim için büyük mutluluk. Yeni konsolun benzersiz gücü sayesinde World of Tanks’in hem görünüş hem de oynanış bakımından Xbox sürümlerindeki en sağlam versiyonunu sunabilme fırsatına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız,” şeklinde belirtti.

Oyuna ilk kez başlayacak tankçılar için World of Tanks X Sürümü Başlangıç Paketi, Microsoft Mağazasında ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Bu paket, temel sürümün yanı sıra 2. seviye Amerikan hafif tankı T1E6-X1’i tamamen eğitilmiş bir mürettebatla oyunculara sunuyor. Yine aynı pakette 1 adet ücretsiz garaj slotu ve 3 günlük premium hesap özelliği bulunmakta.

Microsoft Mağazasına özel Scorpion Paketi ise oyunun Xbox One X sürümüne hızlı bir giriş yapmak için birebir. Mürettebat özelleştirme biletleri, Premium zaman, deneyim arttırıcılar, özel kamuflaj mürettebatı ve 7. seviye Amerikan tank avcısı M56 Scorpion’u içeren bu paket, bir yere konuşlanmaktansa hareket halinde olmayı seven nişancılar için birebir.

World of Tanks Xbox One X sürümü ile ilgili detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz. Xbox Scorpion Paketine de buradan ulaşabilirsiniz.

İsveç Tankları Namlularını World of Tanks Konsol Sürümlerine Dikti