World of Warcraft: Legion İle Gelenler World of Warcraft: Legion İle Gelenler
Blizzard, tanıttığı World of Warcraft: Legion eklenti paketinin içeriğini açıkladı. World of Warcraft: Legion İle Gelenler

Blizzard, tanıttığı World of Warcraft: Legion eklenti paketinin içeriğini açıkladı.

World of Warcraft’ın yeni eklenti paketi Legion hakkında detaylar gelmeye başladı. Eklenecek olan Broken Isles bölgesinin haritasıyla birlikte gelen yeni silahları ve Demon Hunter sınıfı hakkında da bilgiler, konferansta gelmeye devam ediyor. Yeni bölgenin haritasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

fragtist_wow_legion_map

Eklenen yeni Demon Hunter sınıfının da sahip olduğu yetenekler, WoW hayranlarının ağzını sulandırmayı başardı. Karakter yaratma seçeneklerinde yer alan farklı şekiller ve boyutlardaki boynuz seçenekleri ile herkesin kendi eşsiz karakteri olacak. Çift zıplama gibi kendisine özgü özelliklerle de Blizzard, herkese bu yeni karakteri denemeleri için büyük bir mazeret oluşturmuş oluyor. Bu yeni sınıf, hem DPS hem de Tank olabiliyor. Demon Hunter’lar, tıpkı Death Kinght’lar gibi kendi hikâyesiyle oyuna girecek ve üst seviyeden başlayacak.

fragtist_wow_legion_demon

Paladin, Death Knight, Hunter, Mage ve Monk’a gelecek olan yeni artifact silahlar ve bunları geliştirme sistemi de WoW evrenine yakışır bir şekilde oyuna ekleniyor. Titan’ların dünyayı yaparken kullandığı relicleri toplayıp bunlardan çok özel silahlar yapılabilecek. Bu silahlar da (artifact) seviye atlayacak ve yeteneklerimize katkısı olan kendi yetenek ağaçları olacak

fragtist_wow_legion_artif

Yeni hikâyede Horde veya Alliance birleşmiyor ancak sınıflar kendi içerisinde birleşecek ve kendi üsleri olacak. Buna ek olarak, her mesleğin kendi üssü bulunacak.

Yeni PvP onur sistemi, 110’a yükselen level cap, yeni yaratıklar, zindanlar, raidler ve birçok yeniliği test etmek istiyorsanız da buraya tıklayarak Legion eklenti paketinin betasına katılabilirsiniz. Eğer bu ek paketi satın alırsanız karakterinizi hızlı bir şekilde 100. seviyeye çıkartabileceksiniz.