World of Warships 2. Yaşını Kutluyor World of Warships 2. Yaşını Kutluyor
World of Warships hızla büyümeye devam ediyor ve ikinci yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde. World of Warships 2. Yaşını Kutluyor

World of Warships 2. yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda oyunu her geçen gün daha da sahiplenen oyuncu topluluğu sayesinde World of Warships, 10 harita ve sadece Japonya ile ABD’yi kapsayan 90 gemilik filosundan 228 filolu, 10 uluslu, 30 haritalı bir oyuna evrilmeyi başardı.

Bu süre zarfında oyuna eklenen detaylar gemiler ve farklı savaş alanları ile sınırlı kalmadı elbette. Grafikleri neredeyse tamamen elden geçti ve iyileştirildi. Oyuna değişken hava dinamikleri eklenerek oyuncuların yağmurlu, rüzgarlı, ve sisli hava şartlarına uygun farklı oynanış taktikleri geliştirmeleri hedeflendi. Aynı zamanda PvP dışında gelen PvE modları ve klan fonksiyonları ile oyun zenginleştirildi.

World of Warships baş yapımcısı Arthur Plociennik konuyla ilgili şunları söyledi: “2 yıldır geliştirici ekibin ortaya koyduğu olağanüstü emek sayesinde bugün olduğumuz yerdeyiz. Oyuncularımızla ele ele vererek ve onlardan gelen geri bildirimleri eklemeye çalışarak oyunumuzu hep bir adım öteye taşımaya devam ediyoruz. Şimdiye kadar World of Warships’e çok sayıda güncelleme ve iyileştirme geldi. Önümüzdeki günlerde de yepyeni sürprizlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.”

World of Warships 2. yılını Eylül boyunca bir dizi oyun içi etkinlikle kutluyor olacak.

World of Tanks Blitz Twister Kupası Finali Bu Yıl Minsk’te Gerçekleşecek