World of Warships’e Yeni Gemiler Eklendi World of Warships’e Yeni Gemiler Eklendi
Yaklaşık bir ay önce beta sürecinden çıkarak tam sürümüyle denizlere açılan World of Warships'e bugün itibariyle Alman ve Sovyet gemileri eklendi. World of Warships’e Yeni Gemiler Eklendi

Yaklaşık bir ay önce beta sürecinden çıkarak tam sürümüyle denizlere açılan World of Warships‘e bugün itibariyle Alman ve Sovyet gemileri eklendi.

Alman filosu, Dresden ve Hermelin gibi hızlarıyla göz dolduran iki kruvazörle rakiplerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Alman gemilerinin dayanıklılıkları oyuncular teknoloji ağacında ilerledikçe iyiden iyiye artıyor ve bu araçlar hem güçlü zırhları hem de etkin silahlarıyla birer ölüm makinesine dönüşüyorlar.

Sovyet teknoloji ağacı ise Izyaslav, Gnevny ve Tashkent gibi destroyerler ile göz dolduruyor! Bu gemiler oldukça uzak mesafelerden bile etkili topları ile düşmanlarını alt edebiliyorlar. Adeta birer keskin nişancı olan Sovyet destroyerleri, manevra kabiliyetleri ile de dikkat çekecek ve işinin ehli bir kaptanın elinde savaşların kaderini belirleyecekler. Bu özelliklere bir de güçlü uçaksavar teçhizatı ve hızlı taretler eklenince çarpışmalarda bilhassa “vur kaç” taktiğini sevenlerin yüzünü güldürecek gemilerle karşı karşıya olduğumuzu söylemek mümkün.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.