World of Warships’te Yılbaşı Görevleri Başladı World of Warships’te Yılbaşı Görevleri Başladı
World of Warships yıl sonu maratonu başladı! Birbirinden hararetli görevlerin sonunda birçok farklı hediye sizi bekliyor. World of Warships’te Yılbaşı Görevleri Başladı

World of Warships yıl sonu maratonu başladı! Birbirinden hararetli görevlerin sonunda 6. Seviye premium gemi Admiral Graf Spee ve diğer birçok farklı hediye sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken oyuna girmek ve bu heyecanlı görevleri yapmaya başlamak.

Ayrıca mevcut üç tip hediyeden birini seçip arkadaşlarınıza gönderebilir ve bir hediye zinciri başlatabilirsiniz. Gönderebileceğiniz hediyelerin içinden ne çıkacağı elbette sürpriz. Belki oyun içi para birimi olan dublon, belki Premium bir gemi, kamuflaj ya da sarf malzemesi, kim bilir?

Yılbaşı etkinlikleri özel sayfasını http://santa.worldofwarships.eu/ adresinden takip edebilirsiniz.

ZORLA YALAN SÖYLETECEKSİNİZ ADAMA! TWD – A New Frontier Episode 1: Ties That Bind – Bölüm 2Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.