Kategoriler

World of Tanks’e İki Yeni Savaş Modu

Wargaming World of Tanks 9.4 güncellemesinin Kuzey Amerika ve Avrupa’da bugün yayınlandığını duyurdu.

Güncelleme Asya ve Kore’de 6 Kasım’da yayınlanacak. Bu yepyeni güncelleme Kaleler için önemli geliştirmeler, yeniden düzenlenen Takım Savaşları modu ve Stalingrad’ın 1942’deki atmosferini son derece gerçekçi bir şekilde oyuna yansıtan yeni bir tarihsel harita sunuyor.

Klan için rezerv üreten kaleler ve binalar artık seviye 10’a kadar genişleyebiliyor. Bunun yanında Klanlar artık diğer Klan Kalaleri’ni arayıp saldırabiliyor ve her Klan spesifik zamanlar belirleyip karşı Klan taarruzlarına karşı savunmaya geçebiliyor. Bu iki eylem herhangi bir Klan üyesi tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Yepyeni 7/54 modu, Takım Savaşları oynanışını baştan tasarlıyor ve oyuna 7’ye 7’lik yapıya özel olarak düzenlenmiş 11 harita ekliyor. Bu yeni oynanış şekli oyuncuların 6-8 seviyelerindeki tanklardan toplam seviyesi 54 olan bir takım kurmalarını isteyerek gizlenip kamp yapmayı ve düşük seviye izci tanklarını denklemden kaldıracak. Her takım oyunda belli rollere sahip olacak. Saldıran takım iki düşman üssünden birini ele geçirmeye çalışırken diğer takım ya zaman bitene kadar karşı takıma karşı bu üsleri savunmaya çalışacak, ya da karşı takımı yok edecek.