Kategoriler

World of Tanks’ın Yeni Görev Sistemiyle Oyunu Kişiselleştirin

Kişiselleştirilmiş görev sistemi ve özgün oyun içi ödüller tüm oyunculara açıldı.

Wargaming oynaması ücretsiz online aksiyon oyunu World of Tanks için yepyeni kişisel görev sisteminin bugün itibarıyla dünya genelinde kullanıma açıldığını duyurdu. Bu kapsamlı sistem, tankçılara farklı harekatlar arasından belirli görevleri seçerek kendi görev deneyimlerini kişiselleştirme fırsatı tanırken, görevlerin başarıyla tamamlanmasının ardından özgün ödüller sunuyor.

Yeni sistemde her bir harekat, oyuncuların arasından seçim yapabileceği bir görevler bütünü şeklinde oluşturuluyor. Oyuncular tek bir harekatla sınırlı kalmıyor ve farklı harekatlardaki görevleri, tüm harekatı oynamaksızın tamamlayabiliyor.

Fragtist WoT_Screens_Personal_Missions_Tanks_08

Tankçılar, bir harekatta bir dizi görevi tamamladıktan sonra her görev için belirlenmiş özel bir ödülle mükafatlandırılıyor. Bu ödüllerin içinde kredi, ücretsiz tecrübe puanları, tamamı %100 tank mürettebatına sahip StuG IV (Tier 5), T28 ağır tank konsepti (Tier 7), ?-55 NVA DDR (Tier 9) ve Object 260 (Tier 10) tanklarının yanı sıra kadın mürettebat üyeleri ve Çelik Kız Kardeşliği yeteneği yer alıyor.

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · World of Tanks