Xbox Live Gold Üyeleri İçin Şubat Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu Xbox Live Gold Üyeleri İçin Şubat Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu
Xbox Live God ile Xbox One ve Xbox 360 ücretsiz şubat rotasyonu belli oldu. Project Cars ve daha fazlası haberimizde. Xbox Live Gold Üyeleri İçin Şubat Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Xbox Live Gold üyelerinin her ay ücretsiz olarak edindiği ücretsiz oyunların Şubat ayı rotasyonu belli oldu.

İki adet Xbox 360, iki adet Xbox One oyunu bu ay Gold üyeleri ücretsiz oluyor. Xbox 360 oyunları, Backward Compatibility ile yeni nesil Xbox One konsolunda oynanabilir durumda.

2015 yılında çıkışını gerçekleştiren Bandai Namco’nun sevilen yarış oyunu Project Cars, Digital Edition‘ı ile Gold üyeleri için Xbox One konsolları için bu ay içerisinde ücretsiz oluyor. Xbox One için ücretsiz olacak bir diğer oyun ise dört kişiye kadar yerel co-op desteği olan Lovers in a Dangerous Spacetime.

Bu ayın Xbox 360 oyunlarında ise sevilen Arcade serisinin ikinci oyunu Monkey Island 2: Special Edition var. Lucasarts’ın 2012 yılında çıkışını gerçekleştiren ve Star Wars filmlerinden sonrasını konu alan oyunu Star Wars: The Force Unleashed, Şubat ayının ücretsiz Xbox 360 oyunları arasında yer alıyor.

Ücretsiz oyunların tam listesini ve ne zaman ücretsiz olacaklarını aşağıdan görebilirsiniz.

  • Lovers in a Dangerous Spacetime – Xbox One için 1-28 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olacak.
  • Monkey Island 2: Special Edition – Xbox 360 ve Xbox One için 1-15 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olacak.
  • Project Cars Digital Edition – Xbox One için 16 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında ücretsiz olacak.
  • Star Wars: The Force Unleashed – Xbox 360 ve Xbox One için 16-28 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olacak.

Dennis Lehane Romanından Live By Night Yakında Vizyona Giriyor