Xbox Live Gold’un Nisan Ayı Oyunları Xbox Live Gold’un Nisan Ayı Oyunları
Microsoft tarafından Games with Gold kapsamında Nisan ayında Xbox Live Gold üyelerine verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı. Xbox Live Gold’un Nisan Ayı Oyunları

Microsoft tarafından Games with Gold kapsamında Nisan ayında Xbox Live Gold üyelerine verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Games with Gold kampanyasında Xbox 360 ve Xbox One sahiplerine 2 adet oyun ücretsiz olarak sunulacak. Kampanya kapsamındaki oyunların ikisi Xbox One, diğer ikisi de Xbox 360 oyuncuları için açılacak.

Xbox 360 kullanıcıları 1 Nisan – 15 Nisan tarihleri arasında Dead Space‘i 16 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında da Saints Row IV‘ü ücretsiz bir şekilde indirebilecekler. Xbox One kullanıcıları ise Nisan ayı boyunca The Wolf Among Us‘i yine ücretsiz olarak hesaplarına kalıcı olarak ekleyebilirler. Ayrıca 16 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında da Sunset Overdrive oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilirler.

Microsoft‘un Games with Gold indirim kampanyası kapsamında her ay ücretsiz olarak verilen oyunlara sahip olmanız için Xbox Live Gold üyesi olmanız gerekiyor.

Xbox Live Gold’un Nisan Ayı Xbox One Oyunları

  

Xbox Live Gold’un Nisan Ayı Xbox 360 Oyunları

  Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü