Yakında 70’in Üzerinde Oyunda Yer Alacak Olan AMD FidelityFX Çıktı Yakında 70’in Üzerinde Oyunda Yer Alacak Olan AMD FidelityFX Çıktı
(Haber Bülteni) AMD, oyunlardaki performansı iyileştiren AMD FidelityFX süper çözünürlük teknolojisinin çıktığını ve desteklenecek oyunları açıkladı. AMD, bu ay 80’den fazla oyun geliştiricisi ve... Yakında 70’in Üzerinde Oyunda Yer Alacak Olan AMD FidelityFX Çıktı

(Haber Bülteni)

AMD, oyunlardaki performansı iyileştiren AMD FidelityFX süper çözünürlük teknolojisinin çıktığını ve desteklenecek oyunları açıkladı.

AMD, bu ay 80’den fazla oyun geliştiricisi ve yayıncı stüdyosu tarafından resmi olarak desteklenen AMD FidelityFX süper çözünürlük teknolojisinin çıktığını duyurdu. Hali hazırda 47 oyunun bu teknolojiyi kullandığı ve yakında çıkacak 24 oyun ile birlikte ilk aşamada bu sayının 70’ten fazla oyuna ulaşacağı açıklandı. Bu geniş ve bir o kadar da hızlı destek sayesinde AMD FidelityFX teknolojisi, oyun tarafında AMD tarihinin en hızlı benimsenen yazılım teknolojisi haline geldi. Oyuncuların akıllarındaki geniş dünyalar düşünülerek tasarlanan FSR, Radeon grafik ve Radeon GPU’lu 100’den fazla AMD işlemcisini ve rakip ürünleri destekleyerek, 1080P, 2K ve 4K çözünürlükte FPS değerlerini arttırdığı gibi oyunculara daha iyi bir performans ve oyun deneyimi sunuyor.

Yakında çıkacak oyunlar dışında yakın dönemde 70’in üzerinde oyun tarafından desteklenen FSR teknolojisi aşağıda bazı örneklerini de görebileceğiniz bu oyunlarda optimize edilmiş bir performans ve daha iyi bir görsellik sunuyor.

-DEATHLOOP™
-Horizon Zero Dawn™ Complete Edition for PC
-F1® 2021
-Far Cry® 6
-Resident Evil™ Village
-Farming Simulator 22
-Ghostrunner
-Hellblade: Senua’s Sacrifice
-Lego Builder’s Journey
-World War Z™: Aftermath
-Warhammer: Vermintide 2
-Arcadegeddon
-Baldur’s Gate 3
-Grounded

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.