Yeni Bir BioShock Oyunu Geliştiriliyor Olabilir! Yeni Bir BioShock Oyunu Geliştiriliyor Olabilir!
Oyun dünyasının en güzel serilerinden biri epeydir sessizdi. En son 2013 yılında BioShock Infinite çıkmıştı hatırlayacağınız üzere. Yeni Bir BioShock Oyunu Geliştiriliyor Olabilir!

Oyun dünyasının en güzel serilerinden biri epeydir sessizdi. En son 2013 yılında BioShock Infinite çıkmıştı hatırlayacağınız üzere.

Kotaku’ya göre ise Mafia 3’ün geliştiricisi Hangar 13’in hemen yanındaki ‘gizli’ bir stüdyoda yeni BioShock oyununun çalışmalarını başlatmış bile 2K Games. Hangar 13’ün gidişatı ve Mafia 3 ile ilgili yapılan röportajda bir Hangar 13 çalışanı hemen yanı başlarında gizli bir stüdyonun bulunduğunu ve burada yeni BioShock oyununun çalışmalarının başladığını söylüyor. Tabii stüdyo henüz emekleme aşamalarında desek yanlış olmaz. Anlaşılan hâlâ yeterli miktarda çalışan bulmaya çalışıyorlar. Ayrıca yeni oyunun da henüz geliştirilme aşamasının başlarında olduğu ve oyunun ana mekaniklerinin düşünüldüğü söyleniyor.

Tabii eğer bu haber doğruysa Ken Levine yeni oyun projesine dahil değil demektir. 2014 yılında BioShock oyunlarını geliştiren stüdyosu Irrational Games’i kapatan Levine 2K bünyesinden ayrılıp Ghost Story Games isimli yeni stüdyosunu kurmuştu.

2K’den tabii ki henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Merakla bekliyoruz.

BioShock Filmi Son Anda İptal Edilmiş