Yeni Call of Duty Oyunundan Son Detaylar Yeni Call of Duty Oyunundan Son Detaylar
Infinity Ward firmasının sevilen oyun serisi Call of Duty'nin hakkında takipçilerini sevindirecek haberler var. Detaylar haberimizde. Yeni Call of Duty Oyunundan Son Detaylar

Infinity Ward firmasının sevilen oyun serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu için haberler var. Modern Warfare, Ghost, Black Ops ve Advanced Warfare gibi farklı alt seriler çıkaran seri en son geçen yılın Kasım ayında Call of Duty Black Ops 3 ile oyunseverlerle buluşmuştu.

Eğer söylentiler doğru ise serinin yeni oyunu uzay temalı olacak. Black Ops 3 ve Advanced Warfare oyunları ileri teknoloji temalarına değinmişti ancak yeni oyunun ağırlıklı olarak bilim kurgu içerikli olacağı ve uzak gelecekte geçeceği rivayet ediliyor.

Bu ayın başında Activision E3‘e katılmayacağını ancak yeni oyunlarını Sony‘nin standında duyuracaklarını açıklamışlardı. Görünüşe göre en kesin bilgiye Haziran ayında ulaşacağız.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.