Yeni Speed Duel GX: Duel Academy Box İle Efsanevi Bir Yu-Gi-Oh! GX Düellocusu Olabilirsiniz  Yeni Speed Duel GX: Duel Academy Box İle Efsanevi Bir Yu-Gi-Oh! GX Düellocusu Olabilirsiniz 
(Haber Bülteni) Popüler Speed Duel: Battle City Box gibi, bu kutu da 8 oyuncuya kadar destekleyen, dinamik bir turnuva deneyimi için tasarlanmış. Kutu, çoğu Speed... Yeni Speed Duel GX: Duel Academy Box İle Efsanevi Bir Yu-Gi-Oh! GX Düellocusu Olabilirsiniz 

(Haber Bülteni)

Popüler Speed Duel: Battle City Box gibi, bu kutu da 8 oyuncuya kadar destekleyen, dinamik bir turnuva deneyimi için tasarlanmış. Kutu, çoğu Speed Duel’a özel yepyeni popüler stratejiler oluşturmak için yaklaşık 200 kartlık statik bir kart havuzuna sahip. Yeni kutuda oyuncuları bekleyen sürprizlerden bazıları şu şekilde:

  • Yepyeni Beceri Kartları Yu-Gi-Oh! GX animesinden efsanevi Düellocuları Speed Duel’e transfer ediyor.”Elemental HERO” uzmanı Jaden Yuki’nin kırmızı ceketini kuşanın, Aster Phoenix olarak kaderinizin peşinden gidin ya da Dr. Crowler olarak herkese bir ders verin.
  • Speed Duel için halihazırda sahip olduğunuz Speed Duel Destesine ekleyebileceğiniz yığınla yeni kart veya denemek için yeni stratejiler keşfedin.
  • Popüler GX döneminden kartların Secret Rare varyantlarıyla düelloya kendi stilinizi katın
  • Ve çok daha fazlası

Speed Duel, Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) özel bir oynanış tarzı. Popüler Yu-Gi-Oh DUEL LINKS mobil ve PC oyununda yer alan ve piyasaya sürülmesinden bu yana 140 milyondan fazla indirmeye ulaşan hızlı Düello stiline dayanan Speed Duel, dört temel kart türünden (Monster, Spell, Trap, Skill Kartları) oluşuyor. Bir oyunun (veya “Düello”) tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürüyor, bu da oyunu her yaştan ve beceri seviyesinden oyuncu için hızlı ve eğlenceli bir deneyim olmasını sağlıyor. Oyuncular en sevdikleri Yu-Gi-Oh! karakteri olarak oynayabilir, Skill Kartları ile güçlü canavarlarla rakipleriyle savaşabilir ve Spell veya Trap Kartları ile stratejilerini geliştirebilirler.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.