Kategoriler

Yeni World of Tanks: Xbox 360 Edition Güncellemesi

Wargaming bugün oynaması ücretsiz konsol MMO’su World of Tanks: Xbox 360 Edition için Fransız Bombardımanı içerik güncellemesini duyurdu.

Global olarak yayınlanan güncelleme, tüm Xbox Live Gold üyeleri için ücretsiz indirme olarak sunulurken, diğer Xbox Live hesap sahipleri yenilikleri yedi gün boyunca ücretsiz tecrübe edebiliyor.

Yakın zamanda yayınlanan Vive Le France güncellemesinin ardından Fransız Bombardımanı, Fransa’nın en ünlü uzun menzilli araçlarıyla zırhlılarını oyuna eklemeye devam ediyor. Güncelleme, aralarında AMX 105, Lorr. 155 51 ve B-C 1555 58’in de bulunduğu en ünlü SPG’leri beraberinde getiriyor. Bu güncelleme aynı zamanda rakiplerin yerini tespit etmek ve onları atlatmak için tüm haritalarda kullanılabilecek üç yeni Sovyet hafif tankını, T-60, T-70 ve T-80’i oyuncuların kullanımına sunuyor.

Fransız Bombardımanı ayrıca World of Tanks: Xbox 360 Edition’a iki yeni harita ekliyor. “Otoban” ve “Stepler” tankçılara farklı yüzeylerdeki savaşlarda sayısız stratejik seçenek sunacak.

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · World of Tanks