Yerli Frankenstein İle Tanışın Yerli Frankenstein İle Tanışın
Günden güne artan Türkçe yapımların arasına, bu sefer Frankenstein: Master of Death isimli eğlenceli bir puzzle-adventure oyunu katılıyor. 9 Mart tarihinden itibaren Jetdogs Studios ve... Yerli Frankenstein İle Tanışın

Günden güne artan Türkçe yapımların arasına, bu sefer Frankenstein: Master of Death isimli eğlenceli bir puzzle-adventure oyunu katılıyor.

9 Mart tarihinden itibaren Jetdogs Studios ve Fineway Studios tarafından geliştirilip piyasaya çıkan oyun, bol bol bulmaca ve yanına da macera eklemeyi eksik etmiyor. Oyunun hikayesi bizleri Victor Frankenstein ile tanışıtırıyor. Ölümü yenmeyi başaran Victor, ölüm ve yaşan arasındaki dengeyi altüst ettiği için hiçbir şey planladığı gibi gitmiyor.

Oyun, Crewals ekibinin çalışması sayesinde tamamen Türkçe olarak Steam üzerinden sadece 16 TL’ye satın alınabiliyor. Ayrıca Crewals ekibinin verdiği bilgiye göre oyunun satışlarında artış olursa, diğer Bigfish oyunları için de çeviri çalışmaları yapılabilir.

Frankenstein: Master of Death’i linkten satın alabilir ve ekibe yardımcı olabilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.