YouTube Music Resmi Olarak Türkiye’de! YouTube Music Resmi Olarak Türkiye’de!
YouTube Music Türkiye’de resmi olarak hizmete açıldı. Servisin ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. YouTube Music Resmi Olarak Türkiye’de!

YouTube izlemek için geliştirilmiş olduğu için, bugüne kadar müzikseverlerin çeşitli müzik uygulamalarıyla YouTube arasında gidip gelmeleri gerekiyordu. Ancak artık bu durum değişiyor. YouTube Music Türkiye’de resmi olarak hizmete açıldı.

YouTube Music, müzik dinlemek için geliştirilen, müzik dünyasını keşfedip kişiselleştirmeyi sağlayan yeni bir müzik yayın akışı servisi.

Başlıca özellikler

  • Orijinal albümler, single’lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover’lar gibi yalnızca YouTube’da bulabileceğiniz içerikler.
  • Türkiye’den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfanızda.
  • Ana Sayfanız, daha önce dinlediğiniz müzikler veya bulunduğunuz yere göre size yeni önerilerde bulunur.
  • Adını hatırlayamadığınız şarkıları bulmak için şarkı sözleriyle veya şarkıyı tarif ederek arama yapabilirsiniz.
  • YouTube Music Premium’a abone olarak, WiFi’a bağlandığınızda Çevrimdışı Karışık Listenizi otomatik kaydedebilirsiniz. Beğendiğiniz şarkıları kendiniz de indirebilirsiniz.

YouTube Music’in reklam destekli sürümü ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Öte yandan, ayda 13,99 TL’ye arka planda dinleme, indirme ve reklamsız dinleme imkanı sağlayan YouTube Music Premium da kullanıma sunuldu. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzikseverler YouTube Music Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

YouTube Premium da bugün kullanıma sunuluyor

Bugünden itibaren dilerseniz üyelerine YouTube Music Premium’un yanı sıra tüm YouTube üzerinde reklamsız, arka planda ve indirerek izleme imkanı sunan YouTube Premium’a geçiş yapabilirsiniz. YouTube Premium’un abonelik ücreti ayda 16,99 TL. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıranlar YouTube Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

Yeni servis Android ve iOS platformlarında kullanılabiliyor.

YouTube Premium Ülkemizde Hizmete Girdi!