YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyunu Spiel ’21 Fuarında YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyunu Spiel ’21 Fuarında
Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG)’nun gelecek ay Essen’de düzenlenecek SPIEL ’21 oyun fuarına katılacağını duyurdu. SPIEL ’21’e şahsen... YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyunu Spiel ’21 Fuarında

Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG)’nun gelecek ay Essen’de düzenlenecek SPIEL ’21 oyun fuarına katılacağını duyurdu. SPIEL ’21’e şahsen katılamayanlar içinse Yu-Gi-Oh! TCG, SPIEL.digital çevrimiçi platformu üzerinden sanal bir stant üzerinden ziyaret edilebilecek.

14-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda Yu-Gi-Oh’nun standı Messe Essen Salonu 2/2B126’da yer alacak! Etkinlik katılımcıları Win-a-Mat turnuvalarında ve Usta Düello etkinliklerinde yarışmak da dahil olmak üzere, fuar boyunca diğer Düelloculara meydan okuyabilecek. 16 Ekim Cumartesi günü Attack the Giant Card etkinliği ve 17 Ekim Pazar günü Olli-Baba’nın ev sahipliği yaptığı resmi OTS turnuvası, öne çıkan etkinlikler arasında.

Sanal Yu-Gi-Oh! standına ise şu adresten ulaşabilirsiniz: www.spiel-messe.com

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ne güncel haberler için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz: Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.