Zombi Kıyametini Konu Alan Bir Türk Oyunu: The Last One Zombi Kıyametini Konu Alan Bir Türk Oyunu: The Last One
Phoenix Game and Publisher Studio tarafından yaklaşık 1 yıldır geliştirilen The Last One adlı oyun. Steam Greenlight’ta oylamaya sunuldu Zombi Kıyametini Konu Alan Bir Türk Oyunu: The Last One

Yıl 2023, İstanbul düştü. Geriye düşünecek kimse kalmadığı için kimse bilimsel bir deneyin nasıl ölümcül bir felakete dönüştüğünü bilmiyor. Şehir akılsız ve kana susamış zombilerle dolu. Yollarına çıkan her şeyi öldürüp bir zamanlar “Muhteşem” İstanbul olarak adlandırdığımız şehirde geziyorlar. Bilinmeyen bir şekilde felaketi atlattın ve kendine bir sığınak yapmayı başardın. Şehirde tek “yaşayan” canlı olduğunu düşündüğünden dolayı kendine “Sonuncu” lakabını taktın. Bir gün sığınağının yanında daha önce görmediğin gizemli işaretler buluyorsun. Bunu senin gibi yaşayan insanların bırakma ihtimali üzerine geride her şeyini bırakarak diğer insan veya insanları aramak için bir maceraya atılıyorsun. 

Phoenix Game and Publisher Studio tarafından yaklaşık 1 yıldır geliştirilen The Last One adlı İstanbul’daki zombi kıyametini konu alan oyun. Steam’de satışa sunulabilmek için Steam Greenlight’ta oylamaya sunuldu. Destek vermek isteyenler, linki takip edebilirler.

The Golf Club VR – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 2Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.