ZyXEL, Yeni Ürününü Tanıttı ZyXEL, Yeni Ürününü Tanıttı
ZyXEL, yeni ürünü VMG1312-B10D ile internete hızlı erişim olanağını sunuyor. VMG1312-B10D hızlı bir VDSL2/ADSL2+ router/modem. Detaylar haberimizde. ZyXEL, Yeni Ürününü Tanıttı

ZyXEL, yeni ürünü VMG1312-B10D ile internete hızlı erişim olanağını sunuyor. VMG1312-B10D hızlı bir VDSL2/ADSL2+ router/modem.

IEEE 802.11n teknolojisi ile 300Mbps’e varan kablosuz bağlantı hızına sahip olan ürün, kullanıcılara Güçlü SPI Güvenlik Duvarı koruması da sağlıyor. VMG1312-B10D yer alan dört adet 10/100Mbps LAN portunun ilki ise WAN olarak yapılandırılma imkânı sunuyor. Bu şekilde fiber bağlantı olanağı da sağlıyor.

VMG1312-B10D, ebeveyn kontrolü de yapıyor. Ebeveyn kontrolü ile ebeveynler kendileri modem arayüzünden gün ve saat ayarlaması yaparak hangi saatlerde hangi cihazın internete çıkış yapabileceğini kontrol edebiliyor.

Cihazlarla birlikte gelen MAC filtreleme özelliğiyle evde modeme bağlı olan cihazların MAC adreslerini modemin MAC filtreleme özelliğini etkinleştirerek MAC listesine eklememiz mümkün. VMG1312-B10D iki adet harici 5dBi harici anten ile kullanıcılara geniş kapsama alanı vaat eden VMG1312-B10D, kesintisiz çevrimiçi oyun için de ideal bir çözüm sunuyor. Ürün WLAN On/Off butonuyla enerji tasarrufu için kablosuz özelliğini devre dışı bırakabilme özelliğine de sahip.

ZyXEL VMG1312-B10D’nin, ayırt edici özelliklerinden bir tanesi de ethernet ile aynı anda güncel ev ve işyeri teknolojileri olan IP TV, VOIP/video telefon ve ağ veri depolama ünitesi bağlantı teknolojisi. Bunların yanında VMG1312-B10D, USB portu üzerinden güvenli dosya paylaşımı, bu dosyalara yerel ağ üzerinden güvenli erişim (USB bellek veya USB sabit disk) ve yazıcı sunucusu desteği de sağlıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.