Çok canınız yanacak. Asker simulasyonu Hell Let Loose’u inceledik. Çok canınız yanacak. Asker simulasyonu Hell Let Loose’u inceledik.

Çok canınız yanacak. Asker simulasyonu Hell Let Loose’u inceledik.

İncelemelerOyun İncelemeVideo 20 Ağustos 2021 13:13 Burak Akmenek

Tam bir “koş koş öl simulasyonu” olan Hell Let Loose özellikle ikinci Dünya Savaşı sevenleri ilgisini çekecek bir oyun. Kesinlikle alışık olduğumuz FPS tanımına... Çok canınız yanacak. Asker simulasyonu Hell Let Loose’u inceledik.

Tam bir “koş koş öl simulasyonu” olan Hell Let Loose özellikle ikinci Dünya Savaşı sevenleri ilgisini çekecek bir oyun. Kesinlikle alışık olduğumuz FPS tanımına uymayan bir oyun olan Hell Let Loose’un yapımcıları bile oyunu tanımlarken ilk başlarda bol bol koşup öleceğinizi söylüyor.

Oyuna tam olarak alışıp gerçekten mantığını kavradıktan sonra ise eğlence başlıyor. Oyunun sunucuları her zaman dolu ve gerçekten kaliteli bir oyuncu kitlesine sahip olan Hell Let Loose, sabır isteyen ve takım oyunlarını sevenlere yönelik bir yapım. Video için resme tıklayın.

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

7.6 / 10Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.