Harici mikrofona gerek yok! | Logitech G Pro X İncelemesi Harici mikrofona gerek yok! | Logitech G Pro X İncelemesi
Logitech’den yayıncıları hedefleyen, hem mikrofonu hem de sesi adının hakkını verir düzeyde profesyonel işler çıkartmayı başaran en güncel oyuncu kulaklığı G PRO X’e yakından... Harici mikrofona gerek yok! | Logitech G Pro X İncelemesi

Logitech’den yayıncıları hedefleyen, hem mikrofonu hem de sesi adının hakkını verir düzeyde profesyonel işler çıkartmayı başaran en güncel oyuncu kulaklığı G PRO X’e yakından bakıyoruz.

G Pro X; markanın en son tasarımı olan 50mm çapında ki Pro G sürülerle donatılmış, profesyonel oyuncular ve yayıncıları hedef alan çok yönlü bir kulaklık. DTS Headphone X ile güçlendirilen 7.1 Sanal surround desteğini de beraberinde getiren kulaklığın dikkat çekici yanları sadece sürücü kalitesiyle sınırlı kalmıyor. 

G Pro X, Logitech’in ortak çalıştığı Blue Voice markasının yazılımsal desteğine sahip ve bir kulaklık için daha fazlasını sunmaya aday çok iyi bir dahili mikrofon ile beraber geliyor. Bu mikrofon sayesinde ister yayın ister videolarınız isterseniz de online oyunlarda karşı tarafa sesinizi adeta profesyonel bir harici mikrofon kullanıyormuşcasına iletmeniz mümkün hale gelebiliyor. 

Logitech G Hub yazılımı aracılığı ile daha önce hiç bir kulaklıkta görmediğiniz kadar çok equalizer seçeneğine sahip mikrofonu, üstün surround yeteneği ve dikkat çekici malzeme kalitesi ile G Pro X oyuncu kulaklığı piyasanın en gözde modellerinden biri olmayı başarıyor.

Hadi şimdi gelin bu üstün özelliklere sahip kulaklığa daha yakından bakalım;

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".