Kategoriler

Hearthstone Descent of Dragons – Galakrond’un Dönüşü

Eğer Hearthstone dünyasına dönmek için bir bahane arıyorsanız Hearthstone Descent of Dragons güzel bir sebep olabilir.

Eğer sizde benim gibi ejderhalı desteler seviyorsanız Hearthstone Descent of Dragons ilginizi çekmiştir. Şimdi diyeceksiniz ki abi şimdi nerden çıktı bu, kaç ay oldu Hearthstone Descent of Dragons geleli. Efenim aslında cevabım çok basit tamamen açılmasını bekledim bu satırları yazmak için. Normalde içeriği ilk çıkan olmak için yarışır ya herkes, bizde sistem pek öyle işlemiyor bazı oyunlarda. Hearthstone Descent of Dragons içinde işte durum tam olarak bu oldu.

Biliyorum, lafı çok uzattım o yüzden konuya dalıyorum. Galakrond’un Dönüşü ejderha tipindeki kartların yuvası, sizde benim gibi ejderha seviyorsanız Hearthstone Descent of Dragons Galakrond’un Dönüşü eklentisinden ya şu sıralar zaten keyif alıyorsunuz ya da henüz satın almadıysanız hemen gidip alıyorsunuz ve eğlenmeye başlıyorsunuz. Aynı zamanda hatırlatmak isterim ki bu ek paket Ejderha yılının da sonuncu paketi konumunda.

Journey to the Savage Planet | Çok Leziz bir Oyun!

Bu arada hemen sıkıştırmadan edemeyeceğim, son zamanlarda Hearthstone World of Warcraft’tan daha iyi bir hikaye anlatımı izlemiyor mu, sizce de öyle değil mi? Neyse efenim hikaye demişken onda da değinmeden geçmeyeyim. Hikayemiz yine League of Explorers ve E.V.I.L arasında geçiyor tabii ki. Mage, Paladin, Hunter ve Druid League of Explorers tarafını temsil eden classlar olarak yer alırken, Warrior, Priest, Shaman, Rogue ve Warlock sınıfları da E.V.I.L kısmını temsil ediyorlar. Bir de E.V.I.L Galakrond kartları ile oynarken, LoE tarafı ise ejderha temalı kartları ile oynuyorlar.

Daha çok Kart ve Yeni Mekanik!

Descent of Dragons tam olarak 135 adet kart içeriyor. İki yeni mekanik olan Invoke ve Sidequest mekaniklerini oyuna ekliyor ve tabii ki Galakrond kendisine özel, yani sadece onu etkileyen bir mekaniği ile geliyor. E.V.I.L. ile gelen Galakrond kartlarını güçlendirmenin yolu Invoke mekaniğini kullanarak gerçekleştiriliyor.

Diğer bir mekanik olan Sidequest daha önce gördüğümüz quest mekaniğine benzer bir şekilde çalışıyor. Fakat secretlar gibi birden fazlasını aynı anda kullanabiliyoruz, tabii açılış elinde hazır şekilde bulunduklarını da belirteyim. Galakrond’s Awakening ise tek kişilik bir macera olarak Ocak ayı içerisinde çıkış yaptı. Kısacası Hearthstone Descent of Dragons artık tam haliyle erişilebilir ve eğlenilebilir bir durumda.

Eğer Hearthstone dünyasına dönmek için bir bahane arıyorsanız Hearthstone Descent of Dragons güzel bir sebep olabilir.

GL, HF.

Wolcen: Lords of Mayhem İncelemesi | Diablo 4 Katili mi?