MechWarrior 5: Mercenaries İncelemesi – Gamepass’iniz varsa bu videoyu mutlaka seyredin. MechWarrior 5: Mercenaries İncelemesi – Gamepass’iniz varsa bu videoyu mutlaka seyredin.
Çok net söyleyelim: MechWarrior 5: Mercenaries başlangıçta biraz sabır isteyen bir oyun. Çünkü öğrenmeniz gereken çok detay var. Ama başlangıç kısmını aştıktan sonra oyun... MechWarrior 5: Mercenaries İncelemesi – Gamepass’iniz varsa bu videoyu mutlaka seyredin.

Çok net söyleyelim: MechWarrior 5: Mercenaries başlangıçta biraz sabır isteyen bir oyun. Çünkü öğrenmeniz gereken çok detay var. Ama başlangıç kısmını aştıktan sonra oyun bir açılıyor ki değmeyin gitsin. Devasa yıldız haritasıyla MechWarrior 5: Mercenaries sizi bir paralı asker grubunun yerine koyuyor. Bu oyun bir Mech kullanma simülasyonu. O yüzden sakın aksiyon oyunlarıyla karıştırmayın. MechWarrior 5: Mercenaries’de yapacak çok şey var. Eğer XCom benzeri oyunların takım geliştirme kısmını seviyorsanız yada benim gibi paralı asker olsun ne olursa olsun oynarım diyorsanız bu oyun tam size göre. Muhtemelen bulabileceğiniz en iyi Mech oyunu. Eğer daha iyisini biliyorsanız lütfen yorumlara yazın.

 

 

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.