Korkmak Ya da Korkmamak – Hide and Shriek // Misafir Çocuğu Korkmak Ya da Korkmamak – Hide and Shriek // Misafir Çocuğu

Korkmak Ya da Korkmamak – Hide and Shriek // Misafir Çocuğu

İncelemelerOyun İncelemePCVideo 4 Kasım 2016 11:28 Ceyda Doğan Karaş

Cadılar Bayramı konseptine ayak uydurmaya çalışan ve oldukça eğlenceli olan Hide and Shriek, Misafir Çocuğu video serimizin yeni konuğu oldu. Korkmak Ya da Korkmamak – Hide and Shriek // Misafir Çocuğu

Arkadaşını en çok korkutan kazanır. Cadılar Bayramı konseptine ayak uydurmaya çalışan ve oldukça eğlenceli olan Hide and Shriek, Misafir Çocuğu video serimizin yeni konuğu oldu.

Funcom‘un geliştirdiği ve dağıtımcılığını yaptığı oyunda, arkadaşını en çok korkutan yani tuzakları en ustaca kullanan, oyunu kazanıyor. Mantık çok basit. İki kişilik oyunumuzda, kırmızı ve mavi olmak üzere iki taraf var. Amacımız 10 dakika içerisinde olabildiğince fazla orb’u masamıza götürmek. Tabii bu orb’ları taşırken, rakibimiz bizi görebiliyor.

Peki rakibimiz bizi nasıl göremeyecek? Normalde eğer orb taşımıyorsanız veya karakterinizi çok hızlı yönlendirmiyorsanız, rakibiniz sizi göremiyor. Eğer rakibinizi görürseniz yapacağınız şey çok basit, sinsice arkasından gitmek ve “spacebar” tuşuna basmak. Ardından olacakları izlemek gerçekten keyifli, hele ki arkadaşınızla yan yana oynuyorsanız. Korkutma kısmında kullandığımız çeşitli maskeleri değiştirip, daha ürkütücü hale getirebiliyoruz. Tuzak kısmı ise sürekli dolapları açmak, etrafı keşfetmek üzerine odaklı. Tabii çeşitli tuzak rünlerini ararken, rakibimizin tuzağına yakalanmak da olasılıklar arasında.

En iyisi sizi videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

 

Oyunu satın almak isteyenler burayı ziyaret edebilirler.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist
► www.fragtist.com

Hide and Shriek İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

 

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

7 / 10

Fiyat performansı oldukça iyi olan Hide and Shriek, arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz tatlı korku oyunlarından biri. Deneyin.
Fiyatına göre oldukça başarılı detaylar
"Arkadaşını en çok korkutan kazanır" konseptli ilginç bir yapısının olması
Eğlenceli tuzaklar ve büyüler
Grafik ve ses efektleri başarılı
Sadece 1v1 modunun olması
Sunucuların biraz boş olması. Tek başınızaysanız ikinci oyuncuyu beklemek biraz zaman alıyor.


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.