Kategoriler

Transformers: Rise of the Dark Spark İncelemesi

Robot savaşları ilginizi çekiyorsa.  Hatta Transformers hayranıysanız bu yeni oyunu ilginizi çekebilir. Eğer Transformers ile ilgili her şeyi seviyorsanız ve ne olursa olsun bu dünyanın karakterinden biriymiş gibi davranmak istiyorsanız fazla düşünmeden bu oyunu almak isteyeceksiniz. Fakat oyun beklentinizi karşılayacak kadar iyi mi?

Basit bir hikâyesi olan Trasformers: Rise of the Dark Spark oyununda Dark Spark isimli yadigârı almak isteyen kötüleri durdurmaya çalışan iyilerin mücadelesi anlatılıyor. Ondört bölümden oluşan bu hikâyede hem iyi taraf (Autobot) hem de kötü tarafı (Decepticon) oynuyoruz. Fakat hikayenin basitliği ve anlatımındaki zayıflık bu geçişleri anlamsız kılıyor.

fragtist_transformers2_converted
Oyunda bolca duyacağınız ses: Nünününününününü

Gerek aynı taraftaki robotlar arası geçişte, gerek karşı taraftaki robota bizi birdenbire geçiren oyunda ne olup bittiğini anlamanız kolay olmuyor. Hatta oyunda Autobot olarak ilerlerken birdenbire Decepticon’dan birini oynuyor olmamız da karışıklığa yol açıyor. Transformers: Age of Extinction filminin hikayesiyle paralel bir yapıda olan bu oyunda karakterlerin metinlerini de pek o karakterlere yakıştırabildiğimi söyleyemeyeceğim.

1 2 3

Görüntülenmeler:
24
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Oyun İnceleme · Playstore