Vahşetin Dibine Vuruyoruz! Shadow Warrior 2 İncelemesi // Misafir Çocuğu Vahşetin Dibine Vuruyoruz! Shadow Warrior 2 İncelemesi // Misafir Çocuğu

Vahşetin Dibine Vuruyoruz! Shadow Warrior 2 İncelemesi // Misafir Çocuğu

HaberİncelemelerOyun HaberleriOyun İncelemePCVideo 20 Ekim 2016 15:26 Ceyda Doğan Karaş

Aksiyonun dibine vuruyoruz, yıllar sonra efsane isim Shadow Warrior'a yeni görevlerle merhaba diyoruz. Shadow Warrior 2 incelemesi sizlerle. Vahşetin Dibine Vuruyoruz! Shadow Warrior 2 İncelemesi // Misafir Çocuğu

Aksiyonun dibine vuruyoruz, bol kan döküyoruz ve yıllar sonra efsane isim Shadow Warrior‘a yeni görevlerle merhaba diyoruz. Lo Wang, bu sefer daha zorlu ve aksiyon dolu maceralara dalmamızı sağlıyor.

Aksiyon, FPS, vahşet türlerini barındıran Shadow Warrior 2, co-op olarak daha eğlenceli hale geliyor. Biz de bu eğlenceli dakikaları sizinle paylaşalım dedik! İyi seyirler.

Uygun fiyatlardan oyuna sahip olmak için tıklayın!

fragtist-kinguin

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

8.5 / 10Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.