Samsung Galaxy ZFold 3, 5g katlanabilir telefon gündelik hayatta ne kadar işe yarıyor? Samsung Galaxy ZFold 3, 5g katlanabilir telefon gündelik hayatta ne kadar işe yarıyor?
Samsung Galaxy ZFold 3, 5g uzun süre önce bir çok yayına gönderildi ve onlar en derin detayına kadar incelemesini yaptılar. Bu yüzden telefonu aynı... Samsung Galaxy ZFold 3, 5g katlanabilir telefon gündelik hayatta ne kadar işe yarıyor?

Samsung Galaxy ZFold 3, 5g uzun süre önce bir çok yayına gönderildi ve onlar en derin detayına kadar incelemesini yaptılar. Bu yüzden telefonu aynı şekilde incelemek yerine tüm bu teknik detayların ve gücün gerçek hayatta ne kadar işe yaradığına, yani işin pratiğine bakmaya karar verdik.

İşte karşınızda Samsung Galaxy ZFold 3, 5g günlük kullanım tecrübeleri videosu. Tüm başımıza gelenleri bu videoda anlattık.

 

 

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.