Humble Store’da XCOM Haftası Başladı Humble Store’da XCOM Haftası Başladı
İndirim konusunda kendisinden sık sık bahsettiren Humble Store, yakın zamanda XCOM kampanyasına başladı. Detaylar haberimizde. Humble Store’da XCOM Haftası Başladı

İndirim konusunda kendisinden sık sık bahsettiren Humble Store, yakın zamanda XCOM kampanyasına başladı.

Strateji türünü seviyorsanız, bir de üzerine uzay konsepti ve ve Dünya’yı kurtarma konusu eklensin diyorsanız, aradığınız isim kesinlikle XCOM serisidir. Çok uzun süredir oyuncuların dilinden düşmeyen oyunun son ismi XCOM 2 de piyasada. Hatta geçtiğimiz haftalarda 2K ve Firaxis Games XCOM 2’nin üçüncü DLC paketi Shen’s Last Gift’i de duyurdu. Eminiz aranızda şimdiden DLC’nin tadını çıkartanlar da mevcuttur.

İndirim kapsamındaki oyunlar arasında XCOM 2, XCOM 2 Reinforcement Pack, XCOM 2 Digital Deluxe Edition, XCOM Enemy Unknown, XCOM Enemy Within ve XCOM Enemy Unknown The Complete Edition yer alıyor. Detaylar ve daha fazlası için tıklayın.

Not: Kampanyanın kısa bir süre için geçerli olduğunu hatırlatırız.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.