Playstore Nisan Kampanyasında Yüzde 90’a Varan İndirimler! Playstore Nisan Kampanyasında Yüzde 90’a Varan İndirimler!
Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, Nisan kampanyası ile popüler oyunları yüzde 90’a varan indirimlerle sunuyor. Playstore Nisan Kampanyasında Yüzde 90’a Varan İndirimler!

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, Nisan kampanyası ile en popüler oyunları yüzde 90’a varan indirimlerle oyun tutkunlarına sunuyor. Kampanya kapsamında Bethesda, 2K, Paradox ve Rockstar gibi popüler yayıncıların oyunları özel indirimli fiyatlarla ve cazip ödeme seçenekleri ile geliyor.

Türk Telekom internet faturasına ek olarak 12 aya varan taksit imkanı sağlayan kampanya kapsamında birçok oyun 27 Nisan’a kadar büyük indirimlerle oyunseverlerle buluşuyor. Oyunseverler, Borderlands: The Handsome Collection, Civilization VI ve ek paketleri, GTA V, NBA 2K19, XCOM 2, Mafia III ve daha birçok oyunu yüzde 90’a varan indirimlerle alabiliyor.

Birçok seride büyük indirimler

DOOM, Dishonored, Fallout, The Elder Scrolls, Wolfenstein gibi serilerin yer aldığı Bethesda oyunlarında %68’e varan indirimler bulunuyor. Battletech, Europa Universalis IV, Stellaris, Tyranny, Surviving Mars gibi strateji oyunlarının yer aldığı Paradox oyunlarında ise yüzde 80’e varan indirimler göze çarpıyor.

Ayrıca Playstore’da pek çok PlayStation 4 oyununda da yüzde 70’e varan indirim fırsatları sunuluyor.

Playstore’un Nisan indirim kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere, https://www.playstore.com  adresinden ulaşmak mümkün.

Epic Games Store’un Verdiği Yeni Ücretsiz Oyun Transistor!