Kategoriler

Lego The Movie Videogame İncelemesi

Sadece Siyah Parçalar Kullanırım, Bazen De Çok Çok Koyu Gri

Oyunda toplanabilecek o kadar çok şey var ki, bunların hepsini yapmanız için emekli olmanız gerekiyor herhalde. Hatta yalnız başınıza da olmayacağından dolayı, sizin gibi bir emekli arkadaşınızla beraber oynamanız gerekiyor. Fakat şöyle bir sorun var ki, hikaye modunda bunların hepsini toplayamıyorsunuz çünkü karakterleriniz yetenekleri, o gizli yeri açmak için uygun değil.

Bazı düşmanlarınızı yenmeniz için farklı karakterlerin farklı özelliklerini kullanmanız gerekiyor

Vitruvius’un kehanetini dinlediniz, yapmanız gereken her şeyi yaptınız ve oyunun hikâye kısmını bitirdiyseniz aslında oyun yeni başlıyor. Oyun açık dünya olmamasına rağmen aynı bölümleri farklı karakterlerle oynamanızı mümkün kılıyor. Topladığınız paralarla ve hikâyede ilerlemenizle açtığınız bu diğer kahramanlar sayesinde toplayamadığınız diğer her şeyi toplamanız mümkün oluyor. Yani her bölüm sonunda Free Play Unlocked yazısı, size bunu anlatıyor.

Kıskaç Ellerimle Yaptığım Tırnak İşaretini Anladın Mı?

Grafiklerden bahsetmem gerekirse, bugüne kadar oyunun en iyi grafiklere sahip olduğunu düşünürdüm çünkü böyle bir atmosfer böyle bir grafikte olmalıydı fakat filmi izledikten sonra çok ayrıntılı bir grafik kalitesinin de bu atmosfere çok iyi uyacağını görmüş oldum. Ama maalesef, filmdeki grafiğe ne PlayStation 3, ne PlayStation 4 ne de güncel bir bilgisayar yetişebilir. Bu grafik kalitesine çok oyun gördüğümüz için insan doğal olarak biraz daha kaliteli kaplamaların olduğu bir grafik istiyor.

Unikitty’nin böyle masum ve sevgi dolu olduğuna bakmayın…

Animasyonlara gelecek olursak, filmdeki kalite neyse, oyuna da aynısını yansıtmışlar. Patlama efektleri dâhil her şey filmdeki gibi olmuş. Arada filmden de sahnelerin bulunmasıyla bunu siz de anlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5

Görüntülenmeler:
28
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun İnceleme · PlayStation