Kategoriler

PlayStation 4’ün Kapasitesini 6TB’a Çıkarın!

PlayStation 4 sahibisiniz ve kapasitesi size yetmiyor mu? O zaman bu haberimiz, sizi çok memnun edebilir. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Tıklayın!

PS4 sahibisiniz ve kapasitesi size yetmiyor mu? O zaman bu haberimiz, sizi çok memnun edebilir. Başlıkta da haberin içeriğinin ne olduğunu söyledik zaten: PS4’ün kapasitesinin 6TB’a kadar daha artırılması… Görseli de gördüğünüze göre, durumu kavramışsınızdır. O zaman ayrıntılara geçelim şimdi.

Şu anda 500GB’lık modeli bulunan Sony PlayStation 4’ün, 1TB’lık modelinin de yakın zamanda (E3’te muhtemelen) açıklanması bekleniyor. Ancak günümüz oyunları düşünüldüğünde, kimi kullanıcılar için 1TB bile yetmeyebilir. İşte tam da burada devreye, Nyko’nun yeni HDD aksesuarı giriyor: Data Bank!

Aksesuar, PS4’ün 2.5″lik HDD’sinin bir adaptörü olarak görev alıyor ve konsolun sol üst kısmına yerleştiriliyor. Tasarım olarak da PS4’le aynı çizgide bulunan ürün içerisine, 3.5″lik 2TB, 4TB ya da 6TB’lık HDD yerleştirmek mümkün.

Nyko Data Bank, CES’te tanıtılmıştı aslında. Ancak şu anda, ürünün fiyatı da belirlendi: 40$. Elbette ek olarak bir de HDD alacağınız gerçeğini aklınızda tutun.

Daha fazla bilgiyi şuradaki satış sayfasından alabilir, ürünün nasıl monte edildiğine de aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Donanım · Haber · Konsol · PlayStation