Batman: Arkham Knight Aralık Ayı Güncellemesi Batman: Arkham Knight Aralık Ayı Güncellemesi
Batman: Arkham Knight'ın Aralık ayı güncellemesi için yeni bir video yayımlandı. Batman: Arkham Knight Aralık Ayı Güncellemesi

Batman: Arkham Knight‘ın Aralık ayı güncellemesi için yeni bir video yayımlandı.

Çıkış yaptığı günden itibaren birçok sorunu da beraberinde getiren Batman: Arkham Knight, şimdilik oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Yayımlanan birçok güncelleme ve düzenleme yamalarından sonra oyun için bu sefer, Aralık ayına özel güncellemelere hitaben yeni bir video yayımlandı.

Yeni maceramız olan Season of Infamy: Most Wanted ek paketinde, Batman’i kontrol editoruz. Amacımız ise her zaman olduğu gibi Gotham’ı kurtarmak. Ancak bu seferki süper kötülerimiz, gerçekten canımızı yakacak. Batman’in en büyük düşmanlarından olan The Mad Hatter, Killer Croc, Ra’s Al ve Mr Freeze bir araya gelerek, Gotham’ı kaosa sürüklemeye kararlı. Bakalım Gotham’ı kurtarmayı başarabilecek miyiz?

İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.