Driveclub İle Lamborghini Keyfi Driveclub İle Lamborghini Keyfi
Geçtiğimiz yıl Ekim ayında piyasaya çıkan araba yarışımız Driveclub, PS4 platformlarında tam hız eğlenceye devam ediyor. DLC’lerden nasibini alan Driveclub, bu sefer Driveclub Lamborghini... Driveclub İle Lamborghini Keyfi

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında piyasaya çıkan araba yarışımız Driveclub, PS4 platformlarında tam hız eğlenceye devam ediyor. DLC’lerden nasibini alan Driveclub, bu sefer Driveclub Lamborghini Expansion Pack ile birlikte yarış pistinin sahibi olmamızı istiyor.

Evolution Studios tarafından geliştirilen oyunumuzun dağıtımı Sony Computer Entertainment tarafından yapıldı. Özellikle PS4 platformuna sahip birçok oyuncunun severek oynadığı oyun, multiplayer tarafında da beklenen başarıyı elde etti.

Driveclub Lamborghini Expansion Pack ile ulaşacağımız güzellikler:

• Veneno
• Aventador LP 720-4 50° Anniversario
• Huracán LP 610-4
• Gallardo LP 570-4 Squadra Corse

Mart ayı içerisinde çıkması beklenen ve PlayStation Store’dan satın alabileceğimiz ek paket, aynı zamanda Season Pass içeriklerini de barındırıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.