Kategoriler

PS4 ve Xbox One İçin Robot Şeklinde Koruma Sistemi: S.I.D.

PS4 ve Xbox One İçin Robot Şeklinde Koruma Sistemi: S.I.D.

Canınızdan çok sevdiğiniz PlayStation 4 ve Xbox One konsollarınızı korumak için ona bir robot zırh giydirmeye ne dersiniz?

Video oyunlarının çok eğlenceli olduğuna hepimiz eminiz, peki sevgili konsollarımız? O kocaman siyah kutular, her ne kadar estetik tasarlanırsa tasarlansın, sizin için yetereince sıkı mı? Peki yeterince güvenli mi? Mesela uzaylı saldırlarına karşı durabilir mi?

İşte FPS oyunlarından esinlenerek aksesuar ve kıyafet üreten tasarımcı Sid Garrand ve firması Beyond Gaming Industries, konsolların yeterince sıkı görünmediğini ve yeterli seviyede korunmadığına inanıyor. O yüzden hem PlayStation 4, hem de Xbox One için System Integrated Dock (S.I.D.) isimli bir kasa geliştirmiş. Fakat bu kasalar bilimkurgu filmlerinden fırlama birer robot gibi duruyor.

 

Fakat bu ilginç görünümlü S.I.D. kasaların tek yeteneği, evinizi istila edecek uzaylıları kaçıracak kadar müthiş durmaları değil. Üzerlerinde tonla özellik de bulunuyor. Öncelikle konsolunuzu serin tutmak için fanlı soğutma sistemi var; kasanın altındaki LED ışıklandırma, ışıklı ön panel, darbelere karşı koruma sağlayan parçalar, gamepad’leri ve akıllı cihazları şarj etmek için USB çıkışları, değiştirilebilir ve hareketli robot parçaları buna eşlik ediyor.

Şu sıralar yaratıcı firma, seri üretime geçebilmek için Kickstarter’da bir bağış kampanyası açmış. Eğer ilgilenirseniz şu anda 155 Dolar vererek beyaz veya 250 Dolar vererek siyah bir PlayStation 4 veya Xbox One S.I.D. kasa önsipariş edebilirsiniz. 9,000 Dolar veren bir kişi iki kasanın haricinde bir de üzerlerine giymek için özel tasarlanmış bir zırh kıyafet sahibi olacak. Ayrıca 10,000 Dolar’lık özel paketi alan iki kişi de, zırhlı kıyafetin dışında iki kasadan birinin ilk prototip versiyonuna sahip olabilecek.

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Konsol · PlayStation · XBox