Kategoriler

Star Trek Online’ın 12. Sezonu, 18 Nisan’da PS4 ve Xbox One’da

Bilimkurgu MMO’su Star Trek Online, güncellemesinde yeni savaş alanı, gemiler ve galaksilerin kaderini belirleyecek özel bölüm sizi bekliyor

Bilimkurgu MMO’su Star Trek Online’da en yeni güncellemesinde yeni savaş alanı, yeni gemiler ve galaksilerin kaderini belirleyecek özel bir bölüm sizi bekliyor.

Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Star Trek Online‘ın 12. Sezonu – Reckoning‘in Xbox One ve PlayStation®4 platformlarında 18 Nisan’dayayınlanacağını duyurdu. Reckoning, oyuncuları korkunç Tzenkethiler denilen kaygı verici yeni bir tehdidi araştırmak üzere Lukarilerle birlikte bir göreve gönderiyor. Konsollara gelen en son güncelleme, kaptanların PC’lerde kısa süre önce yerini alan içeriğe erişmelerini sağlıyor. Yeni özel bir bölüm, zanaat okulu, iki Tzenkethi uzay kuyruğu ve tam teşekküllü bir uzay savaş alanı, bu içeriğe dair sayılabilecekler arasında.

12. Sezon – Reckoning, “Of Signs and Portents” adlı yeni özel bölümün etrafında şekilleniyor. Kaptanlar, Alpha Quadrant’ın yeni bir bölgesinde proto-maddenin silah olarak kullanımını araştırmak üzere Lukarilerle bir göreve çıkacaklar. Bulacakları kanıtlar, onları son derece zeki ve savaşçı bir tür olmanın yanı sıra bu ölümcül maddeyi tüm gezegenleri yok edecek güçte bir bomba yapmak için kullanmayı planlayan Tzenkethilere götürecek. Efsanevi Klingon Generali Rodek (oyuncu Tony Todd tarafından seslendiriliyor) ile işbirliğine girişen İttifak, ne yapıp edip Tzenkethilerin bu yıkıcı saldırıyı sahneye koymalarını önlemek zorunda. 12. Sezon, oyuncuların keşfetmeleri için aynı zamanda genişletici yeni içeriğin kilidini açıyor. Lukari Restorasyon Şöhreti, yeni Kitleri ve Modülleri Araştırma Okulu, tam teşekküllü bir uzay savaş alanı ile “Gravity Kills” ve “The Tzenkethi Front” adında iki uzay kuyruğu bu içerikte öne çıkanlardan sadece bazıları.

Star Trek Online: Agents of Yesterday Sonunda Kendisini Gösterdi

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PlayStation · XBox