Star Wars Battlefront’a The Force Awakens temalı DLC mi Geliyor? Star Wars Battlefront’a The Force Awakens temalı DLC mi Geliyor?
The Force Awakens temalı indirilebilir içerik Star Wars Battlefront'a gelecek mi? Star Wars Battlefront’a The Force Awakens temalı DLC mi Geliyor?

The Force Awakens seveni, sevmeyeni derken sinemalara bomba gibi düştü. EA‘nın DLC‘ler ile desteklemeyi planladığı Battlefront için Battle of Jakku indirilebilir içeriği gelmişti son olarak. Üstelik Battle of Jakku kendini gösterdiğinde “Acaba The Force Awakens ile ilgili DLC’ler mi gelecek?” sorusunu sorar oldu oyuncular.

Ancak görünen o ki EA, Star Wars Battlefront’u orjinal üçlemeye sadık bırakacak. r3b3lspy ve EAStarWars Twitter hesapları arasında geçen konuşmadan da bunu anlıyoruz.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.