Kategoriler

Star Wars Battlefront’un Uygulaması Tanıtıldı

Star Wars, Battlefront, DICE, Base Command, Uygulama, iOS, Android

DICE, Kasım ayında çıkışını gerçekleştirecek olan Star Wars Battlefront’un yan uygulamasını duyurdu.

DICE, Kasım ayında çıkışını gerçekleştirecek olan Star Wars Battlefront’un yan uygulamasını duyurdu.

Star Wars hayranlarının yıllardır beklediği Battlefront serisinin son oyunu, bu sene Kasım ayında çıkışını gerçekleştiriyor. Beta için hazırlıkları tüm hızıyla sürdüren Battlefield ve Mirror’s Edge’in de geliştiricisi DICE, Ekim ayında PlayStation 4’e özel bir beta sunacak.

Oyunun kendisi dışında bir de yan uygulama da geliştiren DICE, bugün bu uygulama hakkında bilgiler verdi. Hem iOS hem de Android platformlarına çıkacak olan bu uygulamaya www.starwarsbattlefront.com sitesinden de ulasşılabilecek. Uygulama sayesinde oyun içerisindeki istatistiklerinize göz atmak dışında arkadaşlarınızı kontrol etmek gibi diğer uygulamalardan da alışık olduğumuz bilgilere ulaşabiliyoruz.

Tüm bunlara ek olarak, bu yan uygulama, içerisinde bir de kart oyunu barındırıyor. Base Command isimli bu kart oyununda asiler ve imparatorluk arasındaki savaş konu alacak. Yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz bu oyunda yeni kartlar elde ederek daha da güçlenebileceksiniz.

Çıkışını 19 Kasım’da PS4, Xbox One ve PC için gerçekleştirecek olan Star Wars Battlefront’un uygulaması da mobil platformlarda aynı tarihte çıkacak. Beta döneminde ise oyunun sitesine girerek bu yan uygulamayı da test etme imkanı verilecek.

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox